English version

Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięcaNie ma lepszej pamiątki po czasach dzieciństwa niż stworzony z pasją i miłością album wypełniony fotografiami. Najdroższe chwile dzieciństwa to nie tylko wspomnienia, to także podpora i pociecha w zawirowaniach dorosłego życia. Tak jak przykładamy muszlę do ucha, aby usłyszeć szum oceanu, tak możemy otworzyć album ze zdjęciami, aby przypomnieć sobie najbardziej beztroskie chwile życia… Bo czar dzieciństwa, choć tak pełen kolorów, szybko mija. Na szczęście mamy na to panaceum. Przekuwamy dzieciństwo w trwałe obrazy, które cieszyć będą pokolenia. Te chwile zasługują na to, aby powierzyć je trosce profesjonalistów.

Studio Obrazu Gorus zadba o nadanie fotografiom odpowiedniego wymiaru i oprawy, tak by po latach cieszyły ciepłem kolorów i radością uśmiechu. Z największą przyjemnością chcemy zaproponować Państwu profesjonalne sesje zdjęciowe, plenerowe i studyjne niemowląt, dzieci oraz całych rodzin.

Fotografia dziecięca to nasza specjalnośćW naszej firmie zorganizowaliśmy wszystko tak, aby praca nad fotografiami była dla Państwa przyjemnością. Sesja może odbyć się w naszym studiu, Państwa domu lub w ulubionych Państwa miejscach. Dysponujemy potężnym zbiorem gadżetów i elementów scenerii, które, odpowiednio dobrane, podkreślą charakter i temperament Państwa pociech, a fotografie uczynią niepowtarzalne i klimatyczne.

Dzięki odpowiedniemu podejściu do dzieci, nawet tych najmniejszych, sesje odbędą się szybko i w sposób bezstresowy. Godzinę sesji dobierzemy tak, by maluch czuł się jak najlepiej. Wszystko to przy użyciu profesjonalnego sprzętu i renomowanych komponentów.

Wizerunki zachowamy na papierze (nawet w formacie 70x100cm), umieścimy w albumie lub utrwalimy w formie cyfrowej. Istnieje także możliwość ozdobienia zdjęciami plastikowych lub ceramicznych powierzchni, a także tkanin. Wyjątkowe kubki, śliniaczki, fartuszki czy pluszowe misie, ozdobione wizerunkami najmłodszych, stanowią wspaniałe pomysły na prezent.

Wystarczy uwierzyć w magię fotografii dziecięcej.

Galeria zdjęć dzieci