English version

O firmie

Jak mały zakład fotograficzny przekształcił się w profesjonalne studio fotograficzno-poligraficzne

Profesjonalne Studio Obrazu „Gorus” powstało w 1998 roku z pasji i miłości do fotografii połączonych z wizją nowoczesnego przedsiębiorstwa zdolnego spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Wiele lat profesjonalnego przyglądania się twarzom, sylwetkom, miejscom i chwilom pozwoliło nam otworzyć się na mnóstwo możliwości, a umiejętność obejrzenia każdego obiektu ze wszystkich stron – widzieć wiele perspektyw i dobierać te najlepsze. Zrozumieliśmy, że zdjęcia to próby zatrzymania upływającego czasu i że dzięki dobrym fotografiom można nie tylko zobaczyć, ale dotknąć, usłyszeć i poczuć chwile na nich zatrzymane. To zjednało nam rzesze zadowolonych klientów, którzy nie obawiali się wrócić i znów nam zaufać. Wysokie standardy utrzymujemy niezmiennie. Także dziś, powierzając zlecenia w nasze ręce, otrzymują Państwo gwarancję terminowo wykonanych, profesjonalnych zdjęć i filmów.

Odpowiadając na potrzeby rynku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o usługi graficzne i poligraficzne, także te dla biznesu. Dziś Profesjonalne Studio Obrazu „Gorus” to firma, w której załatwią Państwo całość graficznych potrzeb, począwszy od zaprojektowania pełnej identyfikacji wizualnej, poprzez związane z tym szeroko pojęte usługi poligraficzne, a na wykonaniu profesjonalnych zdjęć Państwa produktu i filmach reklamowych skończywszy.

Trafiając do naszego studia zostaną Państwo obsłużeni kompleksowo, na najwyższym poziomie, załatwicie w jednym miejscu wiele spraw, oszczędzając w ten sposób swój cenny czas. Służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji transakcji, dajemy także możliwość wglądu w naszą pracę, dzięki czemu Państwa zamówienia nie powstają w izolacji od Państwa wizji i pomysłów. Warto nam zaufać, tak jak zaufali nam już inni.

Co zrobić, aby rozpocząć współpracę z nami?

  1. Przejrzeć galerię i zdecydować, czy chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów.
  2. Zadzwonić pod numer +48 32 42 55 577 lub +48 691 685 744 bądź też wysłać maila na adres: grafika@foto-gorus.pl i pozwolić nam rozwiać ewentualne Państwa wątpliwości. Na każde pytanie z przyjemnością udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.
  3. Odwiedzić nas osobiście w naszej siedzibie przy ulicy Małachowskiego 18 w Rybniku-Boguszowicach (mapka dojazdu).