English version

Fotografia ślubna i okolicznościowa

Dlaczego tylko niektórzy chętnie pokazują swoje fotografie ślubne i okolicznościowe znajomym?

Czy zdarzyło się Państwu z nutką zażenowania przeglądać zdjęcia przyjaciół z ważnych uroczystości? Nietrafne ujęcia, przesadzone stylizacje, niewłaściwa obróbka graficzna to najczęstsze tego przyczyny. To nie jest łatwe uchwycić chwilę w całej jej rozciągłości, usłyszeć muzykę i zamknąć ją w obrazie. Jednakże wysokie kwalifikacje zawodowe zdobywane ciężką pracą oraz wieloletnie doświadczenie wyposażyły nas w tę umiejętność.

Tylko od Państwa zależy, jakie będą Wasze zdjęcia ślubne i okolicznościowe, bo tylko Państwo mogą podjąć decyzję o powierzeniu najważniejszych, a tym samym godnych utrwalenia chwil właśnie nam. Zanim jednak podejmą Państwo decyzję, prosimy wziąć pod uwagę, że inni już nam zaufali.

Fotografia ślubnaFotografia ślubna to nasza specjalność

Spełnimy Państwa oczekiwania i nadzieje

Decydując się na współpracę z naszym studiem staną się Państwo posiadaczami zdjęć ślubnych, które z dumą będą mogły być prezentowane rodzinie i przyjaciołom. Nasza mobilność, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klientów, indywidualnego podejścia do uwarunkowań anatomicznych każdej z osób, a także możliwość doradzenia w kwestiach problemowych sprawiają, że stres związany z pragnieniem dobrego wyglądu na fotografiach jest zminimalizowany. Dajemy Państwu możliwość uczestniczenia w każdym etapie powstawania Waszych fotografii, uważnie słuchamy Państwa głosów i uwzględniamy je podczas przygotowań produktu finalnego. Decydując się na współpracę z nami będą Państwo po prostu w dobrych rękach, a efekt końcowy naszych prac będzie dokładnie taki, jakiego sobie Państwo życzą.

Działamy na terenie Rybnika, Żor i Katowic, jednak dojazd do innego miasta nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Najlepsze zdjęcia ślubne